GBD - גולדשטיין, דרוקר, בית הלחמי, עורכי דין ונוטריון

 • מחלקת נזקי גוף

  עו"ד יואב דרוקר מתמחה בייצוג נפגעים בתאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות ברשות הרבים ותאונות בבתי ספר, רשלנות רפואית.
  עו"ד יואב דרוקר הינו בעל התמחות ספציפית בייצוג נפגעים בתביעות נגד המוסד לביטוח לאומי ונכי צ.ה.ל.
  המשרד מתמחה בכל האספקטים של פגיעות גוף כתוצאה מתאונות שונות, מחלות מקצוע בעבודה ותחלואה החוסה תחת ענף נכות כללית בביטוח לאומי.

  המשרד חרט על דגלו את עמידתו לצד הנפגעים וייצוגם נגד גופי הענק עתירי האמצעים. על רקע זה וכדי למקסם את התוצאות וההישגים של לקוחותיו הנפגעים, נלקחה החלטה אסטרטגית שלא לייצג גם חברות ביטוח ואת המוסד לביטוח לאומי ולהתמקד, כאמור, כל כולו בייצוג הנפגעים.

 • אודות

  עו"ד דרוקר יואב הנו בעל הסמכה במשפטים (L.L.B)  משנת 1996 ובעל תואר שני במינהל עסקים (M.B.A) מאוניברסיטת חיפה מאז שנת 2001.
  משנת 1997 עו"ד דרוקר יואב הנו חבר בלשכת עורכי הדין בישראל ועוסק בעריכת דין.
  בשנת 2001 ייסד עו"ד יואב דרוקר משרד עצמאי ומאז התמקד בייצוג נפגעי תאונות ומחלות קשות בתביעות נגד חברות הביטוח, המוסד לביטוח לאומי, ערעורים ועררים בבתי דין לעבודה, ותביעות נזיקין כנגד רשויות מקומיות.
  עו"ד דרוקר יואב הנו בעל ניסיון עשיר בהופעות בכל ערכאות בתי המשפט: עליון, מחוזי ושלום, בבתי דין לעבודה, וועדות רפואיות בכל רחבי הארץ, וועדות רפואיות של משרד הביטחון. חבר וועדת האתיקה של לשכת עוה"ד (עד שנת 2013).

תחומי עיסוק

 • תאונות דרכים

  ייצוג נפגעי תאונות דרכים בתביעות כנגד חב' הביטוח, בתביעות כנגד קרנית בתאונות פגע וברח ו/או במקרים בהם לרכב הפוגע אין ביטוח.
  המשרד מתמחה בייצוג מול המוסד לביטוח לאומי בתאונות דרכים שהתרחשו במסגרת העבודה.

  השגים בולטים:

  • פסק דין בו קרנית טענה לנטילת רכב ללא רשות והסירה אחריות. התובע הגיש באמצעות המשרד תביעה לבית משפט אשר קבע שהתובע לא ידע שהרכב נלקח ללא רשות וחייב את קרנית בסופו של יום לשלם לתובע פיצוי בסך של למעלה מ – 2,000,000 ₪.
  • פסק דין בו חב' הביטוח טענה כי התובע לא ישב ברכב ותביעתו הנה מרמה. התובע הגיש תביעה לבית משפט באמצעות המשרד ונקבע בסופו של יום שהתובע ישב ברכב וכי תביעתו אמת.

 • תאונות עבודה

  ייצוג נפגעי תאונות עבודה בתביעות כנגד המעביד ו/או בעלי מקרקעין וכן בהליכי הכרה וקבלת אחוזי נכות וזכויות נלוות מהמוסד לביטוח לאומי.

  השגים בולטים:

  עובד נפל ממערבל בטון בשעה ששטף אותו ונחבל בברכו. המעביד היה חסר ביטוח ופושט רגל ולא ניתן היה להגיש נגדו תביעה שתניב פיצוי שישולם. הוחלט להגיש את התביעה כנגד מזמינת העבודה ונקבע כי היא חבה באחריות שלפי התובע אף שלא העיסקה אותו באופן ישיר וחויבה בפיצוי של למעלה מ – 400,000 ₪.

  עובדת שידעה נתפסה במגהץ תעשייתי ונגדעה זכתה לפיצוי בסך של 4,000,000 ₪.

  עובד שקפץ מהמשאית לאחר שפתח את דלת תא המטען זכה לפיצוי גבוה לאחר שחב' הביטוח שוכנעה, למרות נסיבות המקרה, כי מדובר בתאונת דרכים.

 • תביעות לקבלת תגמולים בגין אובדן כושר עבודה ופיצויים נכות ומחלות קשות עפ"י פוליסות ביטוח אישיות

  למשרד ניסיון רב בתביעות לקבלת תגמולים בגין נכות מתאונה, מחלות קשות ואובדן כושר עבודה. לקוחות רבים זכו בפיצוי של מאות אלפי ₪ לאחר שתביעתם הוכרה והוכח שיעור נכות גבוה.

  השגים בולטים:

  • חב' הביטוח דחתה את תביעתו של אדם בגיל השלושים שחלה בסכרת. החולה הגיש באמצעות המשרד תביעה נגד חב' הביטוח לקבלת תגמולי בגין אובדן כושר עבודה. התביעה התקבלה והחולה קיבל בהסדר פיצוי חד פעמי של 200,000 ₪ וגמלה חודשית לשארית ימיו של 4,000 ₪.

  • חב' ביטוח דחתה את תביעתו של מבוטח שקיבל התקף לב בטענה כי לא מתקיימים התנאים הדרושים עפ"י הפוליסה לקבלת התגמולים. המבוטח תבע את חב' הביטוח באמצעות המשרד, תמך את תביעתו בחוות דעת רפואית וזכה בפיצוי של 600,000 ₪.

  • נהג סמיטריילר בשנות הארבעים המוקדמות לחייו, עבר התקף לב וכתוצאה מכך לא יכול היה לשוב לעבוד בעבודה מפרנסת. הוא פנה לחב' הביטוח וביקש לממש את זכותו לקבלת גמלה חודשית בגין אובדן כושר עבודה. חב' הביטוח דחתה את תביעתו וטענה כי הוא יכול לעבוד בעבודה אחרת גם אם לא לחזור ולנהוג על סמיטריילר. הוא תבע את חב' הביטוח בבית משפט,באמצעות המשרד, וזו אולצה לשלם לו סך של כ – 700,000 ₪.

  • על אף שהמבוטח חלה במחלת סרטן קלה ביותר ואשר אינה מסכנת חיים, הוא תבע את חב' הביטוח באמצעות המשרד וזכה בפיצוי של כ – 1,000,000 ₪.

 • ביטוח לאומי

  המשרד בעל ניסיון רב בטיפול בנפגעי תאונות עבודה, מחלות מקצוע, מחלות קשות כללי.
  במסגרת הטיפול המשרד מלווה את הלקוח החל מטיפול בהגשת התביעה והכרה בתביעה ועד הגשת תביעת הנכות, הכנתו של הנפגע לקראת הוועדות הרפואיות והופעה עם הנפגע בוועדות הרפואיות.

  למשרד ניסיון רב בהופעות בפני הוועדות הרפואיות השונות בכל רחבי הארץ – החל מבאר שבע בדרום ועד נצרת ונהרייה בצפון.

  השגים בולטים:

  • אישה בשנות הארבעים לחייה שעבדה כמהנדסת תוכנה לקתה במחלת פיברומיאלגיה והגישה תביעה לנכות כללית. הביטוח לאומי דחה את תביעתה בטענה שנכותה הנה בשיעור של28% ואינה נכות מזכה. ערערו שהאישה הגישה באמצעות המשרד התקבל ונקבעו לה 100% נכות והיא מקבלת קצבת נכות כללית מלאה.
  • מס' מקרים בהם תביעות של עובדים ברשות שדות התעופה להכרה בנזקי שמיעה שנגרמו להם שעה שנחשפו לרעש חזק בעבודתם נדחו. תביעות שהוגשו לביה"ד לעבודה התקבלו, תביעתם הוכרה כמחלת מקצוע והם זכו לקבלת פיצוי של מאות אלפי ₪.
  • מבוטח שנפגע בתאונת עבודה קלה שהחמירה אצלו תחלואה וכתוצאה מכך הפך לנכה קשה תבע גמלה חודשית מהמוסד לביטוח לאומי.
  לאחר הליכים רבים נקבע כי הוא זכאי לנכות בשיעור של 90% המעניקה לו גמלה חודשית בסך של 11,000 ₪ לכל ימי חייו.
  בנוסף, ערעור שהמשרד הגיש על דחיית בקשתו לקבלת תו נכה התקבל והוא גם נמצא זכאי לגמלת ניידות.

 • תביעות ברשות הרבים

  ילד שנפגע בפארק מים שעה שרגלו נתפסה בפתח ניקוז תבע את פארק המים וזכה לפיצוי בסך של 450,000 ₪.
  ילד שמבחנה עם מים רותחים נשפכה על רגלו וגרמה לן לכוויה חמורה ולצלקת תבע את ביה"ס וקיבל פיצוי של 150,000 ₪.
  גברת בשנות השישים לחייה שהחליקה במרכז קניות שעה שדרכה על שאריות אוכל תבעה את מרכז הקניות וקיבל פיצוי של מאות אלפי ₪.
  אישה שנפלה כתוצאה ממפגע במדרכה תביעה את העירייה וקיבלה פיצוי של למעלה מ – 220,000 ₪ אחרי שנקבע שהעירייה התנהגה בצורה רשלנית ולא תחזקה כראוי את המדרכה.

 • רשלנות רפואית

  תביעת רשלנות רפואית של אישה שעברה ניתוח בשד ופיתחה מחלת כאב קשה שהותירה אותה עם נכות בשיעור של 70% התקבלה והאישה קיבלה פיצוי של למעלה מ – 2,000,000 ₪.
  תביעת רשלנות של אישה שסבלה מבעיות למורות בשיניים עקב טיפול שיניים רשלני התקבלה והיא קיבלה פיצוי של 160,000 ₪.

  תביעת רשלנות רפואית של אישה בשנות השבעים לחייה הוגשה נגד רופא קופת חולים בגין טיפול תרופתי שניתן בתדירות גבוהה ואשר גרם לה לקרע של גיד האכילס ולהיוותרותה של נכות. לאחר שהמשרד הגיש תביעה לביהמ"ש קופת החולים שילמה לה פיצוי של מאות אלפי ₪.

 • תביעות נגד משרד הביטחון

  המשרד מייצג נפגעים בתביעתם נגד משרד הביטחון. הטיפול כולל ליווי בהליכי ההכרה, הגשת תביעות לוועדת הנכים כאשר תביעה נדחית, הכנת הנכה לקראת הוועדה הרפואית וייצוג בוועדה הרפואית, הגשת ערעור לוועדה רפואית עליונה ובמידת הצורך לביהמ"ש המחוזי.

 • תביעות ארנונה של פרטיים ועסקים

  למשרד התמחות נישה בתביעות ארנונה. המשרד מייצג מצד אחד רשות מקומית (אין מדובר בעיריית חיפה) , פרטים ועסקים שנתבעים ע"י רשויות מקומיות ו/או מבקשים להגיש תביעות השבה בגין תשלומי ארנונה שנגבו מהם שלא כדין.

  המשרד מייצג בוועדות הערר, תביעות כספיות בבתי המשפט ועתירות מנהליות.

  סוגיות שטופלו:
  קבלת פטור בגין שטח שאינו ראוי לשימוש.
  סיווג נכסים.
  העמסת שטחים משותפים על בעלי עסקים ו/או פרטיים.
  טענת "איני מחזיק".

מעוניינים לבצע עסקה בתחום נזקי גוף? לייעוץ ראשוני חינם, בדיקת כדאיות ולתיאום פגישה עם מומחה חייגו 04-8621655

google-site-verification: googlef78fa556727a7452.html